THC Forum by: RFF Team
Kako poboljsati FPS K1ax41
:D Dobrodosli na forum DREAMLAND klana. Ostanite aktivni
-------------------------------------------------------------------
Administracija!
THC Forum by: RFF Team
Kako poboljsati FPS K1ax41
:D Dobrodosli na forum DREAMLAND klana. Ostanite aktivni
-------------------------------------------------------------------
Administracija!
THC Forum by: RFF Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to THC Forum
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Kako poboljsati FPS

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Mr.Sole
Site Admin
Site Admin
Mr.Sole


Male Number of posts : 522
Age : 30
Location : Ruma
CS Clan : THC
Steam ID : NEUTRAL022
Reputation : 6
Points : 749
Registration date : 2009-02-11

Kako poboljsati FPS Empty
PostSubject: Kako poboljsati FPS   Kako poboljsati FPS EmptySun Feb 22, 2009 4:11 am

Prva stvar koju treba da uradite pre bilo kakvog podešavanje je da proverite da ste u Couter Strike-u u opcijama za video podesili Open GL i rezoluciju od 800 x 600 pixela. Pošto je Counter Strike zasnovan na FPS sistemu, njihov broj je veoma bitan za što bolji rad same igre. Broj FPS-a možete videti tako što ?e te u konzoli ukucati net_graph 3.

Zašto imam malo fps-a i zašto varira?
- Posledica toga je tako re?i slaba mašina. Minimum potreban da bi CS radio je 384 SD RAM memorije, 1.7 P4 procesor, grafi?ka sa 64 RAM memorije npr. 'GeForce 3', HDD sa 7200 obrtaja, pod uslovom da vam Windows ispravno funkcioniše. Na toj mašini mo?e se posti?i od 55 - 70 fps (55 kada je "gužva").

Zašto imam 60 fps-a, a znam da imam relativno bolju mašinu od gore pomenute?
- Odgovor na ovo pitanje je zato što vam je uklju?en V-Sync. V-sync postavlja granice FPS-a u zavisnosti od toga na koliko Hz vam radi monitor. V-sync možete ugasiti tako što ?e te oti?i u opcije vaše grafi?ke karte Desni klik na Desktop-->Properties-->Settings-->Advanced-->Tab gde piše model vaše grafi?ke i u opcijama ?e te na?i V-sync on. Stavite na off.

Zašto mi je FPS 72, a prošao sam oba prethodna koraka ?
- Otvorite konzolu i ukucajte fps_max 100.

Može postojati dosta razloga zašto FPS može biti nizak. Opisani su neki od naj?eš?ih problema. Sve što nije obuhva?eno na ovoj strani možete pitati na našem forumu.
Back to top Go down
https://kns-team.darkbb.com
CreatoR
Junior member
Junior member
CreatoR


Male Number of posts : 57
Age : 31
Location : Beograd
Reputation : 0
Points : 50
Registration date : 2009-03-07

Kako poboljsati FPS Empty
PostSubject: Re: Kako poboljsati FPS   Kako poboljsati FPS EmptySat Mar 07, 2009 2:24 am

tnx, gj vredelo je
Back to top Go down
 
Kako poboljsati FPS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako podesiti rejtove
» Kako ubaciti HLTV na server
» Counter Strike Movie - Kako?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THC Forum by: RFF Team :: RFF Forum General :: Obavestenja :: Tutorijali-
Jump to: